dental başlık tamiri, dental frez tamiri
ANA SAYFA BİZİMLE TEMASA GEÇİN BENİM HESABIM SİPARİŞ İZLEME TOPTAN BAYİLER

Geri Kaplar ve Anahtarlar

Kalçete Başlıklar

LAB Ürünler

Çabuk Bağlantı Parçası

Tamirat Atölyesi Aletler

Alçak Hızlı Parçalar

Türbin ve Fişekler

Sesüstü Hava Ölçer

Dental Rulmanlar

Hassas Dental O-Halkaları

Rotorlar – Fişek Aynaları

Başlıklar – Aksesuarlar

Rulman Servis Malzemeler

Ampul Başlıklar

Rondelalar, Şimler ve Raptiyeler

Birbirleri ile ilgili parçalar


Uluslararası Ödeme Bilgisi

Nakliyat Politikamız

İade Etme Politikamız

Tamir ve Eğitim

Dinamik Dengeleme

Teknik Eğitim


Dabi-Alante
Athena-Champion
Palisades Dental
Siemens Sirona
VDSC
Yoshida
Midwest
Kavo
Star
Lares
NSK
Faro
W&H
Bien Air
MK Dent
Vector
Castellini
MTI/Lynx


 

dental başlık parçaları, dental malzeme

dental aletler, dental rulmanlar

dental rotorlar, dental frezler, dental türbinlerDental enstrüman ve dental başlık için parça karşılamak ve tamiri için Dentalpartshaus.com eşsiz bir yaklaşım sağlamaktadır. 6’dan fazla yıldan beri Dentalpartshaus satış sonrası hassas parçaları dental tamirat tesislere ve orijinal parça imalatçılara. Su anda teknisyen, dişçi ve dağıtıcı için 475’den fazla yedek parça imal ediyoruz.

Parçalarımız orijinal enstrümanı yenisiyle değiştirme için özellikle imalat edilmiştir ve fişek türbinleri, alçak ve dental başlıklarında yüksek hızlı dental rulmanları dâhil etmektedir. Ayni zamanda dental ofisinde ya da dental laboratuar de elle çalışan dental motorları, frezler ve başka el enstrümanlar ve aletler için ürünler karşılamaktayız.

Simdi bugünkü piyasada olan her model ve marka dental başlık için en yeni SiN4 seramik dental rulmanları sunuyoruz. Sirona,KaVo, W&H, Castellini, Bien Air, Star Dental ve Midwest gibi benzerlere yedek parça karşılayabiliriz.

Dental rotorlarımız 6 ay için garantilidir ve her birinin performansı izlemek için lazerle kazınmış seri numarası vardır. Tüm rotorlar ve fişekler ABD'de İSO 9001 tarifi ile sıkı uyum için imalat edilmektedir. Her dental rulmanlar İSO 492 Sınıf 4 ve Sınıf 2 (ABEC7 ya da ABEC9) Dünya standartlara göre imal ediliyor. Top tutma kafesler için kullanılan maddeler bükülmüş sargılı phenolic ya da Torlon™ polyamide-imide. 1mm Derece 3 toplar için Si3N4 seramik kullanılıyor ve 440N-DUR Paslanmaz Çelik iç ve dış halka için kullanılıyor.

Parçalar sınıflandırılması bunlara içerir: basma düğmeli geri kaplar, aynalar, rulmanlar, rotorlar, ara montajlar, dental fişekler, dental türbinler ve pervaneli aks.

FedEx ile 2 ila 5 günde 78 ülkeye uluslararası nakliye servisi yapıyoruz. .5 kg paketlere kadar uluslararası nakliye masrafımız ortalaması sadece 26,00 $. Siparişiniz saat 16.00 ABD Bati Saat dilimi (GMT–5) şayet verilirse hızlı ayni gün ya da 24 saat nakliye gönderiyoruz ve 5,000.00 $ kadar siparişler için her Dünya kredi kartlarını Kabul ediyoruz.

Çevrimiçi servislerimiz hakkında bilgi için web sitemize ziyaret etmeye davet ediyoruz. Siteye girdiğinizde tüm içeriğin İngilizce olduğunu göreceksiniz. Ayrıca, tüm yazışmalar da İngilizce yapılmalıdır.

Girmek için buraya tıklayın!

 
 
ANA SAYFA | HAKKIMIZDA | BİZİMLE TEMASA GEÇ | BENİM HESABIM | SİPARİŞ İZLEME | TOPTAN BAYİLER
e-commerce price conversion